Stosunek po wyjęciu krążka antykoncepcyjnego a prawdopodobieństwo ciąży

Mam pytanie i proszę o pewną i szczerą odpowiedź. Sprawa wygląda tak: wyciągnęłam krążek tak jak zawsze o 21:00 i po tygodniowej przerwie włożyłam go w odpowiedni dzień ale o 24:00 bo zapomniałam :/ Niby 3 godziny ale problem w tym że kochałam się w ten dzień bez zabezpieczenia około godziny 18.. Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Niby to nie jest też tak że od razu można, nawet po odstawieniu krążka trzeba czekać aż się wszystko unormuje żeby można było zajść w ciążę. Jak to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna Pani mieć powodu do niepokoju.