Wyjęcie krążka dzień po stosunku a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam, zabezpieczam się krążkiem dopochwowym. W sobotę ok. 16 uprawiałam seks z wytryskiem wewnątrz. Następnego dnia, niedziela ok. 10 wyjęłam krążek i zapomniałam go włożyć (był to dokładnie co do dnia i godziny, 15 dzień noszenia przeze mnie krążka). Włożyłam go dopiero 12 h później, tj. niedziela godz. 22. Żadnych stosunków w tym czasie nie miałam, więc jak wielkie jest prawdopodobieństwo zajścia przeze mnie w ciążę, zważywszy na stosunek w dniu wcześniejszym i co powinnam dalej zrobić?

Istnieje ryzyko ciąży, ponieważ krążki mają tylko 3 godziny tolerancji (a nie 12, jak dwuskładnikowa doustna antykoncepcja). Przez kolejne 7 dni proponuję stosować dodatkową metodę. Po 14 dniach od wspomnianego przez Panią stosunku proponuję wykonać test ciążowy.