Stosunek przerywany a możliwość zapłodnienia

mam pytanie do sosunku doszlo 24 listopada nie partner stosunek przeywany poszlo do stosunku 27 listopada z moim partnerem bez antykopcji bo staralismy sie o dziecko w chwilo obecnej jestem w ciazy data to 19 albo 21 sierpien moj okres ostati to 12 listopada i trwaly co 31-32 prosze o pomoc czy jest mozliwosc ze jest to dziecko z nie partnerem ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje możliwość, że ojcem Pani dziecka będzie mężczyzna z którym do stosunku doszło 24listopada ( choć nieco większe jest prawdopodobieństwo,że ojcem dziecka jest Pani partner). Potwierdzić kto jest ojcem można po urodzeniu dziecka. Pozdrawiam