Stosunki a ustalenia ojcostwa

Kto jest ojcem? Stosunek z uzyciem prezerwatywy 15 wrzesnia. Okres zaczal sie 24 wrzesnia, poprzedni 28 sierpnia. Od 29tego wrzesnia wielokrotne stosunki bez zabezpieczenia. USG z 18 grudnia pokazalo ze to 12 tydzien 4 dni. Czy jest mozliwosc ze ojcem jest partner z 15 wrzesnia?

Aleksander Ropielewski

Obydwaj partnerzy mogą być potencjalnie ocjem dziecka. Ocena wieku ciażowego sugeruje pierwszego z nich. Ostatecznie ustalić można to po wynikach badań genetycznych.