Problemy z ustaleniem ojcostwa

prosze o pomoc 6 czerwca dostalam okres 19 czerwca wspolzylam z bylym chlopakiem a z 27 na 28 z obecnym partnerem mam problem z ustaleniem ojcostwa test elektroniczny pokazuje 2-3 tydzien ciazy okres mam nie regularny czyli trawl 4dni urwal sie na 2 dni po czym znow trawl 2 dni czy jest sposob na to by ustalic to kto jest ojcem moze szcegolowe USG BLAGAM O PILNA ODP

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowana Pani nie można tego w tym momencie ustalić, gdyż tym bardziej iż występują u Pani nieregularne miesiączki nie można przewidzieć kiedy nastąpiła owulacja. Sądzę, że po urodzeniu dziecka będą konieczne testy genetyczne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.