Stosunek przerywany w drugim dniu dni płodnych

Witam kochałam się z chłopakiem w 2 dzień dni płodnych bez zabezpieczenia ale kiedy był blisko to przerwalismy ale nie końca zdarzył bo jak wyciągnął to polecialo trochę na mnie ale bardzo mało, czy jest możliwość ze po tym mogę zajść w ciążę? Proszę o odp bo bardzo mnie to martwi a jeszcze nie chcemy mieć dzieci.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży.