Stosunek tydzień po okresie a możliwość ciąży

Uprawiałam sex z partnerem tydzień po okresie. Podczas stosunku zrobiłam sie bardzo mokra, mój partner wyszedł ze mnie. Jak wychodził prezerwatywa się osunęła. Nie wiem czy to był śluz czy może mocz. Było to bardzo wodniste, raczej nie przypominało spermy. Mój partner nie doszedł. Mam pytanie czy jest możliwość ze mogłam zajść w ciąże?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.