Stosunek w 14 dniu cyklu a ból jajnika

Witam. Mam problem kochałam sie z chłopakiem w 14 dniu cyklu mormalnie cykle trwają 28 dni od tygodnia mam bole podbrzusza i lewy jajnik czesto mnie boli. O jakiegoś czasu mam dosłownie bóle jak przed @ ale nigdy tak nie mialam żeby kilka dni. Co to moze znaczyć?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Stosunek odbywał się w czasie dni płodnych bezpośrednio po owulacji co może predysponować do ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.