Stosunek w drugi dzień okresu a ciąża

Witam. Dzisiaj mam drugi dzień okresu i kochałam się z moim mężczyzną. Pierwszy stosunek był krótki, ok 3minut, partner doszedł w prezerwatywie poza pochwą. 30min później kochaliśmy się ponownie około 10-13minut.. kiedy miał dojść po raz drugi wyjął przed członek, jednak prezerwatywa została w środku... Szybko ją wyjęliśmy. Partner zapewnia mnie, że nic mu się nie 'ulało' podczas stosunku do prezerwatywy... Istnieje możliwość ciąży w takiej sytuacji? To nie był nasz pierwszy raz, mamy po 18lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży nie jest wysokie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.