Stosunek w ostatni dzień okresu i śluz z krwią a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. mam taki problem 01.01.14 uprawiałam sex z moim partnerem, był to ostatni dzień mojej miesiączki. Partner doszedł we mnie. 12.01.14 zauważyłam na mojej bieliźnie śluz z dość dużą ilością krwi. Przez kolejne 3 dni mam dość obwity śluz lekko różowy, do tego zauważyłam duże zmęczenie u siebie co wcześniej nie miało nigdy miejsca. Miesiączkę mam regularną. Czy możliwe że doszło do zapłodnienia? a jeżeli nie to czego mogą być to objawy? Z góry dziękuje.

Należy zacząć od tego, że ciąża zawsze w razie współżycia jest możliwa. Aczkolwiek w Pani sytuacji jest ona mało prawdopodobna. Plamienie, które Pani później zaobserwowała jest typowe dla obniżenia poziomu estrogenów na 2 dni przed owulacją. Jest to dość częste zjawisko.