Stosunek w pierwszym tygodniu blistra i opóźnione przyjęcie tabletki

Biore tabletki antykoncepcyjne Naraya. Odblam stosunek z partnerem w poniedziałek i było to w pierwszym tygodniu blistra, natomiast w środę wieczorem (6 dzień 1ego tygodnia) zapomniałam wziąć tabletkę. Wzięłam ja w czwartek o 14 gdy sobie o tym przypomnialam, plus tabletkę 72h. Jakie jest ryzyko ciąży, jeśli nie jestem w stanie sobie przypomnieć kiedy w poniedziałek miał miejsce stosunek?

Szanowna Pani!

Ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek nie da się wykluczyć w 100%.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka