Stosunek z wytryskiem wewnątrz pochwy i ból brzucha kolejnego dnia a możliwość ciąży

Czy jak narzeczony skonczy we mnie ale nie do konca i na drugi zien bolal mnie brzuch to oznaki ze moge byc w ciazy ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy ciąży pojawiają się, gdy ta zacznie się rozwijać. Zapłodnienie nie boli. Proszę wykonać test ciążowy minimum 14 dni po stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.