Stosunki bez zabezpieczenia od 3,5 roku i brak ciąży

Mam 19 lat od 3,5 roku regularnie wspolzyje z chlopakiem ktory konczy we mnie czasem nawet przytrzymuje to w sobie. Boje sie ze moge byc bezplodna... Bedac u ginekologa i mowiac jakie mam obawy jedyne co uslyszalam "wszystko ok mloda jestes to nie czas na takie myslenie" ale jednak mysle.. mysle i sie strasznie martwie i boje ;/ Mozliwe ze bede miec dzieci ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od 3,5 roku rzeczywiście regularnie współżyją Państwo bez zabezpieczenia rzeczywiście warto pomyśleć o problemie niepłodności. Jeśli chce się Pani starać o dziecko, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.