Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 4 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stres a nawrót depresji

Mama ma nawrót depresji.Ma za dużo obowiązków.Przejmuje się wszystkim.Mało je.Ma wiele pracy. Mamy w rodzinie nieciekawy okres.Tata chory,nikt z lekarzy nie potrafi stwierdzić na co pomimo wielu zrobionych badan.Babcia (mama mamy) ma przeżuty raka.Mama denerwuje stanem zdrowia babci i taty.Żali się że już jej sie nie chce pracować.O 3 nad ranem budzi sie, nie może spać.Zrobiła się bardziej uczuciowa.Jak mam jej pomóc?Bierze Pramolan,ponieważ lekarz nie chce wracać do mocniejszych leków.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Witaj
Sytuacja jest naprawdę stresowa, ale nie bez wyjścia. Czy mama chodzi na jakąś terapię? Powinna uczęszczać , bo jest za bardzo obciążona, są takie terapie odciążające i wspierające no RTZ- Racjonalna terapia zachowania - poszukaj w internecie terapeutę który przyjmuje blisko waszego miejsca zamieszkania, jest jednak jedno ale .. Mama musi sama chcieć coś dla siebie zrobić. Powodzenia! Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Witam, proponuję do farmakoterapii dodać psychoterapię.Spotkania z psychologiem mogą być bardzo pomocne kiedy sytuacja zaczyna przerastać możliwości adaptacyjne człowieka. A z taką sytuacją mamy chyba do czynienie w przypadku Pani mamy.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy