Stres a plamienia pomiesiączkowe

Plamnie po stosunku po miesiaczce 10. czerwca konczyla mi sie miesiaczka . W nocy z 10. na 11. uprawialam seks Wczoraj, 13. pobolewal mnie brzuch (podobnie jak podczas czy przed menstruacja ale mniej intensywnie). Po poludniu, podczas wizyty w toalecie, zobaczylam troche brazowawej krwi (takiej jak w ostatnich dniach okresu). Jak krew wyplynela brzuch niemal przestal bolec. Dzisiaj tez troche plamienia bylo, delikatnie boli brzuch. Dodam, ze jestem w strasznym stresie ostatnie dni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.