Strzelanie w biodrach a niedobory witaminowe

Witam.Mam problem z bólem w biodrach podczas głównie podczas biegania.W momencie stąpnięcia na podłoże czuje w biodrze ukłucie,które rozchodzi się wzdłuż nóg.Dodam jeszcze,że moje stawy dość mocno "strzelają".Czy to świadczy o niedoborach witaminowych czy to poważniejszy problem?Do jakiego lekarza mam się udać? Jakieś suplementy zażywać? Dziękuję Joanna

Aleksander Ropielewski

Należy skonsultować się z ortopedą w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Objawy prawie na pewno nie są spowodowane niedoborami witaminowymi.