Stwierdzenie dysplazji szyjki macicy

Stwierdzono dysplazje szyjki macicy w pl a pozniej zbadalam sie ponownie w ie I wynik byl 3cin Stan przedrakowy. Usunieto mi fragment w szyjce I teraz mam nastwpna wizytw za 6 miesiecy. Problem w tym ze nie mam zadnego krwawienia plamienia nic. Okres byl obfity ale krotszy niz zawsze bo tylko 3 dni po okresie nie mam nic zadnych uplawow ale mam bol dolem brzuchach wiec zaczynam sie niepokoic ze cos sie tam dzieje zle. Prosze o rade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.