Stwierdzenie łuszczycy krostkowej na nogach

Witam moja babcia ma na dwóch nogach coś ala wysypkę. Strasznie ja swędzi. Lekarze pobrali próbkę z jednej nogi i stwierdzili łuszczycę krostkowa. Dostała maści jednak nadal to nic nie pomaga wręcz na odwrót. W przychodni nadal dostaje te same maści które nic nie pomagają. Przenosi sie coraz wyżej w obecnej chwili ma ja na całym piszczelu na nodze

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.