Stwierdzenie porażenia mózgowego dziecięcego, epilepsje

Witam, mam 19 lat od urodzenia mam stwierdzone porażenie mózgowe dziecięce, epilepsje, mam rózne nastroje, posiadam orzeczenie o niepełnosprawnosci ale wizualnie mi nic nie jest i nic nie widac, rodzice chca wyjechac za granice, a mieszkanie chca sprzedac, mi nie chca dawac pieniedzy na utrzymanie uwazaj ze skoro mam chlopaka to on ma mnie utrzynywac a on jest z biednej rodziny i ciezko wiaze koniec z koncem kocham go czy rodzice maja prawo wyrzuc mnie z domu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli kontynuuje Pani edukację to rodzice mają obowiązek Panią utrzymywać.