Czy końsko-szpotawa stopa i dziecięce porażenie mózgowe są wystarczające do stwierdzenia dysfunkcji narządu ruchu?

Czy końsko-szpotawa i dziecięce porażenie mózgowe są wystarczające do stwierdzenia dysfunkcji narządu ruchu? Chodzi o wydanie karty parkingowej. Komisja ZUS wydała już orzeczenie o niepełnosprawności 20 lat temu (I grupa o niezdolności do samodzielnego życia). Teraz donoszę coraz to nowe dokumenty, m. z leczenia szpitalnego. Po co?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane schorzenia jak najbardziej stanowią dysfunkcję narządu ruchu.