Stwierdzenie włókniaków miękkich a usuwanie chirurgiczne

witam bylam wczoraj u doktora bo rozsiewaja mi sie guzki czy kulki pdskorne z zarwieniem sinym czy fiotetowym lekko dermatolog stwierdzil wlokniaki miekkie ze mozna to usunac chirurgicznie jak bede chciala.dostalam na morfologie ob,crp.kreatynine .kwas moczowy i marker tsp boje sie tych wynikow czy ten marker nowotworowy moze wykazac raka zlosliwego tego wlokniaka jestem cala juz w nerwach niby lekarz mi powiedzial ze to nie rakowe

Proszę się niepotrzebnie nie denerwować. Włókniak to nie rak, ale dobrze, że lekarz zalecił również profilaktyczne wykonanie badań. Proszę je wykonać i z wynikami udać się do chirurga na usunięcie zmian.