Konieczność usuwania włókniaków

Witam mam 17 lat, wykrylam 3 miesiace temu guzki, ostatni raz bylam u onkologa z Poznania miesiac temu stwierdzil po usg ze to wlokniaki w prawej jeden 12 cm ktorybardzo boli,w lewej 4x8 cm Stwierdzil ze mozemy je wyciac, latem. Dzis bylam u innego onkologa stwierdzila ze mam (2 w prawej,1 w lewej)bez usg -podejrzewa wlokniaki lub torbiel ktorych nie chce usuwac.MOJA CIOCIA MIALA RAKA PIERSI, MOJA MAMA TORBIELE.A SIOSTRA ROWNIEZ MA WLOKNIAKI. bardzo mi zalezy na usunieciu. Czy jest koniecznosc?

Bez zbadania oraz ew.biopsji guzków - nie jestem w stanie odpowiedzieć!!! Proponuję zgłosić się do onkologa zajmującego się rakiem piersi-on powinien wiedzieć jakie wykonać badania i jakie podjąć ew.decyzje!!! zż