Stwierdzone torbiele w lewej piersi

Witam, mam pytanie otóż 4 lata temu urodziłam dziecko i dodam że miałam stwierdzone torbiele w lewej piersi z której na początku leciało mleko a później żółty płyn a przedwczoraj zauważyłam że wycieka mi z lewej piersi płyn podbarwiony krwią. 25.06.2016 mam wizytę u lekarza onkologa i nie wiem co o tym mam myśleć.

Konieczna jest ta konsultacja onkologiczna! Ja , na odległość , bez zbadania Pani i wykonania badań dodatkowych , nie jestem w stanie nic powiedzieć! z.żurawski