Torbiele w piersiach u 37-latki

Witam mam 37 lat kilka lat temu zdiagnozowano u mnie w piersiach torbiele i mam też wyciek z piersi taki podchodzący od ciemnej zieleni po brunatny. Wynik Usg : obie piersi o utkaniu gruczołowym z cechami dysplazji. W obu widoczne pojedyncze torbielki do 6 mm. W piersi lewej, zabrodawkowo widoczne poszerzone do 4 mm przewody mlekowe o kretym przebiegu. Lekarz onkolog powiedział że wynik ust jest dobry tylko skąd ten wyciek jaka przyczyna może być

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac badania hormonalne, przede wszystkim oznaczyc poziom prolaktyny. proponujęu dąc się do lekarza enokrynologa.

Witam , wyciek z piersi , a zwłaszcza o takim wyglądzie zawsze jest podejrzany1 proponuje zmienić lekarza prowadzącego! z.żurawski