Torbiele w piersiach i wklęsłe brodawki sutkowe

Piersi. W 2013 r. wykryto u mnie w prawej piersi liczne torbiele o średnicy do 6mm. W lewej widoczne jest hipoechogeniczne lite dobrze ograniczone ognisko o wym. 9x4 mmm o cechach zmiany łagodnej. Obie piersi są o przewadze utkania gruczołowego. W ubiegłym roku urodziłam dziecko ale miałam problemy z karmieniem gdyż mam wklęsłe brodawki i w efekcie karmiłam butelką. Jestem też pod stałą kontrolą endokrynologa z powodu tarczycy i zespołu PCO. Chciałbym zapytać o te torbiele i operację brodawek

Magdalena StusiĹska

Torbiele należy kontrolować od czasu do czasu np. badaniem USG. Jeżeli chodzi o operację- najlepiej skonsultować się z lekarzami klinik, które takie zabiegi oferują, udzielą Pani najpełniejszej informacji.