Stwierdzono jedynie wzmożony przepływ krwi

Mam 20 lat, kobieta. Moje wyniki badań: TSH 1,350 µIU/ml, FT3 6,04 pg/ml, FT4 1,97 ng/dl, anty-TPO 54,36 IU/ml, anty-TG 106,00 IU/ml. USG tarczycy wyszło prawidłowe, stwierdzono jedynie wzmożony przepływ krwi. Badania robione z uwagi na odchylenia na EKG po incydencie złego samopoczucie (słabnięcie). Inne badania m.in.: morfologia, OB, CRP, elektrolity w normie. Niedawno przechodziłam chorobę bostońską. Czy są powody do obaw co do tarczycy?

Interpretacją wyników badań laboratoryjnych można się zajmować tylko w wypadku podania norm, ponieważ z reguły każde laboratorium ma inne zakresy norm. Jeśli badania są w zakresie norm, a wynik USG wskazuje tylko na wzmożony przepływ krwi przez tarczycę to nie ma powodu do niepokoju. Radzę jednak jeszcze na spokojnie w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z endokrynologiem.