Stwierdzono rozszczep zamknięty kręgosłupa w 24. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 24 tygodniu ciąży, u maluszka stwierdzono rozszczep zamknięty kręgosłupa (6 kręgów od L2 do S2) bez wodogłowia ani żadnych innym objawów towarzyszących rozszczepowi , skóra ciągła, maluch rozwija się prawidłowo. To moja pierwsza ciąża. Mój ginekolog cały czas mówi ,ze na razie nie może dużo powiedzieć. Prosiła bym o odpowiedź co można w tej sprawie zrobić dla dziecka oraz jakie mogą byś skutki tego rozszczepu.

Lek. Tomasz Budlewski

w tym momencie ciężko jest coś wiećej powiedzieć. proponuję kierować się zaleceniami lekarza ginekologa.