Wynik badania cytomegalowirusa w ciąży

Witam jestem w 26 tygodniu ciąży mam 21 lat. Z ostatnich wyników badań krwi wyszło : CYTOMEGALOWIRUS (ICD-9;F19) 0,601 U/ml przeciwciała w kl. IgG , CYTOMEGALOWIRUS (ICD-9;F23) 0,275 S/CO przeciwciała w klasie IgM . Dodam jeszcze że dziecko ma wade kręgosłupa dokładnie rozszczep zamknięty 6kregów bez wodogłowia i przepukliny . Leukocyty z badania wynoszą 13,16 tys/ul

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna się wypowiedzieć. raczej wyniki sa ujemne co nie wskzaywaloby na ta etiologie. proszę udać się do lekarza prowadzacego ciaż.e