Subkliniczna niedoczynność tarczycy u 32-latki
Jestem leczona na subkliniczną niedoczynność tarczycy w przebiegu autoim. zapalenia tarczycy. Wyniki badań sprzed leczenia: 07.04- TSH 5,82 nIU/ml; 24.04- TSH 5,49nIU/ml, FT4-1,22ng/dl, anty-TPO-284,20 IU/ml, USG nie wykazało zmian strukturalnych. Po zastosowaniu Letrox50 TSH spadło do 4,21(10.06), po czym od 13.06 zaczełam brac Letrox75 i juz po 2tyg zaczelam się źle czuc. Na dziś TSHwynosi 1,17 a ja czuje sie coraz gorzej(objawy nadczynności-jakto mozliwe??).Lekarz dopiero za 2 tyg. Co robic?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zanim ustawi się odpowiednie leczenie może minąć sporo czasu, to normalne takie wahania... Proszę spróbować przyspieszyć wizytę lub udać się do lekarza POZ