Subkliniczna niedoczynność tarczycy u 32-latki

Jestem leczona na subkliniczną niedoczynność tarczycy w przebiegu autoim. zapalenia tarczycy. Wyniki badań sprzed leczenia: 07.04- TSH 5,82 nIU/ml; 24.04- TSH 5,49nIU/ml, FT4-1,22ng/dl, anty-TPO-284,20 IU/ml, USG nie wykazało zmian strukturalnych. Po zastosowaniu Letrox50 TSH spadło do 4,21(10.06), po czym od 13.06 zaczełam brac Letrox75 i juz po 2tyg zaczelam się źle czuc. Na dziś TSHwynosi 1,17 a ja czuje sie coraz gorzej(objawy nadczynności-jakto mozliwe??).Lekarz dopiero za 2 tyg. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Zanim ustawi się odpowiednie leczenie może minąć sporo czasu, to normalne takie wahania... Proszę spróbować przyspieszyć wizytę lub udać się do lekarza POZ