Sucha i łuszcząca się skóra czoła i okolic nosa u 16-letniej córki

Witam moja 16-letnia córka ,ma od pewnego czasu problem z suchą i łuszczącą się skórą czoła i okolic nosa ,czasem tez powiek .Kupowalam jej rózne kremy natłuszczające ,chusteczki z olejkiem z drzewa herbacianego ,a takze krem Cutibaza -wszystko dziala krótko i suche ,białe płatki skóry pojawiają sie na nowo. Czasem jato swędzi i powstaja strupki(ale tylko czasem ,zazwyczaj nie swędzi.) Co moze byc tego przyczyna? Co zrobic i jakie srodki stosowac ? Moze powinnam sie z nią udac do lekarza?

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który skieruję Pani córkę na badania i do odpowiedniego specjalisty
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska