Sucha pielucha u dwumiesięcznego dziecka między karmieniami nocnymi

Witam. Moje dwu miesięczne dziecko przesypia od jakiegoś czasu ok 5-6 h w nocy. Dwa razy. Miedzy karmieniami nocnymi zdarzylo sie ze dziecko mialo sucha pieluchę. Tz zjadl Np o 24 następne karmienie bylo o 5 i miedzy nimi pieluszka sucha. Czy to normalne u tak malego dziecka. Sytuacja zdarzyla sie do tej pory dwa razy.

Piotr Pilarski

Jest to normalne. Rzadko się to zdarza ale nie świadczy to o patologii.

Pozdrawiam.