Suche miejsca na skórze u dziecka

dziekuje za odpowiedz wyniki poziomu zelaza tez robilismy i wynosi 86,3 czy wedłg Pani to dobry poziom? a czy uczulenie moze byc na czekolade? czasem zdarza sie tak ze jak zje jakis nowy pokarm albo pije soki typu kubus to pojawiaja sie na nozkach takie suche plamy jakby sucha skóra,która po nawilzaniu emolientem dermedic bayby po kilku dniach znikaja. proszę o odpowiedz.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę uzupełnić pytanie. Pytania zapisywane są niezależnie i nie ma możliwości odniesienia się do wcześniejszego.