Suche, zaczerwienione gardło

mam pytanie do pana co morze byc mam suhe zaczerwienione gardło suhe uczucie pszeszkody wgardle ciogłe kszokanie brałem atybiotyk ala nic nie pomug czy tomorze byc refluks zołotkowy

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez przeprowadzenia badania przedmiotowego. Proponuję kontakt z lekarzem, który po badaniu będzie w stanie postawić wstępne rozpoznanie i zaproponuje leczenie.