Suchość w pochwie a objawy ciąży

jestem trzy dni po okresie i mam suchość w pochwie kochaliśmy się z narzeczonym i on skończył we mnie i nadal czuje trochę wilgoci i zarazem suchość na bieliźnie nic nie mam żadnej plameczki i nie wiem co jest nie tak a zapomniałam dodać staramy się o dziecko i nie wiem czy jestem w ciąży ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam Jest jeszcze za wcześnie na ewentualne objawy ciąży ale nie można jej wykluczyć. Proszę obserwować swój organizm i w razie wątpliwości zgłosić się do poradni Ginekologicznej