Bóle podbrzusza, suchość w pochwie a możliwość ciąży

Witam, 1.5 tygodnia temu uprawiałam sex z chłopakiem podejrzewam ze mialam owulacje.Wyjął członka jak tylko czuł ze dochodzi oraz prezerwatywa nie pekla. Jesyem po operacji kregoslupa w lutym miałam. Bralam silne leki oraz w szpitalu mialam morfine.Ostatni okres mi się skonczył 14.02.15. Cxuje ból podbrzusza mam suchość w pochwie nie mam bolu piersi. Czy ja jestem w ciąży? Za ile mogę dostać okres?

Renata GrzechociĹska

Jeśli stosunek był zabezpieczony prezerwatywą, która została użyta zgodnie z zaleceniami sznasa ciąży jest mała. Dla własnej pewności proponuje wykonać test ciążowy.