Suchy kaszel, najbardziej nasilający się w nocy u dziecka

Witam Synek ma 6lat od trzech lat w okresie jesienno-zimowym regularnie występuje u niego kaszel suchy z przejadaniem najbardziej nasilający się w nocny w regularnych godzinach 3 i 6 rano. Stosujemy pulmicort, berodual po tygodniu kaszel ustępuje, ale mija tydzień i ponownie się pojawia. Testy alergiczne skórne są ujemne. Bardzo proszę o pokierowanie jakie badania można wykonać, żeby ustalić przyczynę tej sytuacji. Z góry dziękuję za odpowiedź

Poza tym testy skórne nie robione sa na wszystkie alergeny więc nie wiadomo czy robiono mu test na cos nietypowego co go może uczulać. Pulmicort trzeba stosować w dłuższych seriach nie tylko tydzień