Suchy, napadowy kaszel u 48-latki

Od 12 lat mam kaszel ,suchy napadowy ,byłam u lekarzy ,pulmologa, gastrologa, alergologa endokrynologa.każdy zwala na innego,robiłam prawie wszystkie badania i nic ,prosze o podpowedż co mogę jeszcze zrobić, może podejmie się jakiś lekarz mojego leczenia, jestem trudnym przypadkiem

Aleksander Ropielewski

Na pewno wymaga Pani pogłębienia diagnostyki, jednak z opisu sytuacji wynika, że zdecydowanie wykracza to poza możliwości porady internetowej, dlatego niestety nie jestem w stanie pomóc.