Napadowy kaszel u 6-latki

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co podać 6l.dziecku na kaszel z gardła? Dostaje wit.C (lewoskrętną), wit.D, probiotyk,wodę morską w sprayu, Nasivin. Córka jest również inhalowana. Pije dwa razy dziennie wodę z miodem, co poprzednim razem (w czasie wakacji) pomogło. Wypociła się i czuje się dobrze, natomiast od czasu do czasu ma napadowy kaszel z gardła: raz suchy raz mokry. Córka przez 5l.nie chorowała w ogóle, w tym roku dostała 3 razy antybiotyk. Czytałam o Hederasal, czy to dobry syrop?

Piotr Pilarski

Kaszel powinien być oceniony przez lekarza. Po infekcji wirusowej suchy kaszel spowodowany nadwrażliwością nabłonka może trwać nawet kilka miesięcy.

Pozdrawiam.