Napadowy, suchy kaszel u 5-latka

Witam Mam chłopca 5 letniego od tygodnia ma kaszel suchy lekarz zapisał syropki (przebył też jelitówkę)po tygodniu dostał ventolin 1 ampółka x2razy i nebbud 0.25 2*2..Robimy inchalację już 5 dni i niema poprawy(robił już kiedyś i pomagały)Byliśmy rok temu u alergologa testy dobre spirometria dobra ma tylko nieżyt nosa.Kaszel jest najgorszy rano i w nocy taki napadowy w dzień trochę mniej męczy.gorączki nie ma gardło trochę od kaszlu zarumienione ale nie ma stanu zapalnego,Co mam dalej robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku poprawy konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.