Suplementy diety a badania metabolizmu

Chciałbym zapisać się na kuracje do natur House, lecz za miesiąc idę do szpitala na badania związane z metabilizmem. Stąd mam pytanie czy biorąc ich sumpelementy nie zaburzą obrazu badań matabolicznych? Czy np. wystarczy odstawienia tydzień przed hospitalizacją?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

z tym pytaniem należy zgłosić się do Centrum Naturhouse ponieważ sprzedający mają najwięcej informacji na temat swoich suplementów. Osobiście radziłabym się wstrzymać i iść na kurację po szpitalu.

Pozdrawiam