Suplementy na poprawę wzroku

Mam problem z krótkowzrocznością i astygmatyzmem. Już około 14 lat noszę okulary. Najbardziej pogorszył mi się wzrok w czasie studiów i zastanawiam się, czy da się coś zrobić, aby go polepszyć... Piłam jakiś czas Plusz Luteinę, a teraz mam takie tabletki SuperOptic. czy może mi ktoś zaproponować skuteczny suplement - ale w miarę tani, którego systematyczne stosowanie poprawiłoby wzrok, wspomogło go?

Witam.
Nie ma gotowych preparatów , które mogły by spowodować polepszenie ostrości wzroku - bardziej proponuję spożywanie naturalnych wyciągów czarnych owoców np. borówki , czarnej jagody , czarnej porzeczki .
Pozdrawiam.