Swędząca gulka po ugryzieniu kleszcza w jądro

Dzień dobry, Jakoś 1 - 1,5 roku temu ugryzł mnie kleszcz w jądro. Udałem się do ośrodka zdrowia w celu wyciągnięcia. Pielęgniarka wyciągnęła kleszcza, odkaziła miejsce ukucia przez kleszcza. Po wyciągnięciu zrobiła się "gulka" Którą mam do dzisiaj, ostatnio zaczęła mnie nawet swędzieć. Czy powinienem się niepokoić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Powinien zgłosić się Pan do lekarza urologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.