Swędząca wysypka na rękach i nogach

Moja mama od jakiegoś czasu ma wysypkę na rękach i nogach i nigdzie więcej a kiedy zacznie swędziec w tedy pojawiają się bąble jak po oparzeniu pokrzywą z tym że wjęcej ma rękach , pojawia się w nocy i swędzi a w dzień zanika nie całkiem ale już mniej dokuczliwa . Byliśmy już u specjalisty i przepisała jakąś maść i tabletki i nie pomogły na następnej wizycie pani doktor ponownie przepisała inną maść i tabletki i była zdziwiona że nic nie pomogły i nie wie co to jest !! Proszę o pomoc .

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie został wyeliminowany czynnik sprawczy. Stąd też leki nie pomagają. Warto zwrócić uwagę na to co znajduje się w otoczeniu Mamy gdy objawy się nasilają.