Swędząca wysypka u 21-latki

Witam . mam 21 lat i od pewnego czasu mam wysypkę , zaczęło się najpierw za uszami teraz mam tez takie krostki na polikach , a teraz już nawet na szyi i czasami to swędzi ale staram się tego nie drapać bo jak to zadrapię to robi się ranka . Bardzo Proszę o pomoc . Z góry Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub rodzinnego.