Uciążliwa i swędząca wysypka u 81-latki

mama ma 81 lat. Od roku leczy się na uciążliwą wysypkę obejmującą obecnie prawie całe ciało. Pobyt w szpitalu nie zakończył się diagnozą. Ukierunkowane leki obecnie w kierunku atopowego zapalenia skóry, oczywiście bez poprawy. Świąd nasila się w nocy, lekarz wykluczył świerzb. Zmieniono również przyjmowane leki na cholesterol, nadciśnienie oraz chorobę wieńcową. Mama bardzo cierpi, drapie się i nie śpi całymi nocami. Czy ktoś może pomóc? Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, ciężko jest coś radzić na podstawie samego opisu. Aby móc coś więcej powiedzieć należy przeprowadzić badanie lekarskie. Proponuję udać się do dermatologa tym bardziej jeżeli zaordynowane leczenie w tym momencie nie zadziałało