Swędzące kłucie w okolicy pochwy

witam i prosze najmocniej o odpowiedz od jakichs 3 miesiecy mam klucia swedzace u samego wejscia do pochwy, wyglada to tak jakby ktos ukul mnie czyms szybko ale bolu nie czuje, czuje tylko swedzenie w tym momencie, po sekundzie mija i znow za jakies 2, 3 godziny to samo, rzadko i i roznych porach , Prosze o wskazowki

Szanowna Pani,
3 miesięczny okres dolegliwości do najwyższy czas aby udać się na konsultację do ginekologa, aby odpowiedzieć na Pani pytanie powinna być Pani zbadana ginekologicznie.