Swędzące krostki na skórze głowy

Witam od jakiegos czasu mam problem ze skora glowy. Pojawily mi sie takie drobne pryszczyki ktore mnie swedza z tego powodu codziennie rano musze umyc glowe a wieczor tego samego dnia swed znow daje o sobie znac .Probowalem zmiane szamponu ktorego uzywalem od lat.Prosze mi pomoc jak moge rozwiazac problem ? na wizyte czeka sie u mnie pol roku a na prywatna mnie niestety nie stac.Z gory dziekuje za porade w razie pytan prosze pytac .Bardzo prosze o kontakt e-mail

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,. po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Ciężko coś poradzić bez zbadania. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.