Swędzące podniebienie, kręcenie w nosie oraz zaczerwienione oko

Witam, od mniej więcej tygodnia męczy mnie pewien problem. Otóż zdiagnozowałem u siebie objawy alergii jednak nie mam pojęcia na co. Nigdy na nic nie miałem alergii w lato i to jest mój pierwszy raz. Swędzi mnie podniebienie, kręci w nosie i oczy mnie swędzą. Zwłaszcza jedno, czasami podrapie ale to nic nie daje, a poźniej jeszcze bardziej swędzi. Dzisiaj rano gdy wstałem, miałem jedno oko zaczerwienione. Bardzo prosiłbym o dokładną diagnozę i poradę w leczeniu.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy rzeczywiście wskazują na tło alergiczne. Niestety trudno stwierdzić co może być tego przyczyną. Proszę się zastanowić czy nie ma Pan jakichś nowych rzeczy/płynów/zwierząt w swoim otoczeniu. W ramach leczenia powinien mieć Pan włączony lek antyhistaminowy oraz wapno. W celu uzyskania recepty proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.