Swędzące, zaczerwienione plamki na skórze uszu, żuchwy i policzków

Witam, od jakichś dwóch miesięcy występują u mnie czerwone plamki na linii żuchwy i na policzkach tuż przy uszach, bardzo swędzą, ogólnie wyglądają jak po ukąszeniu komara jednak to na pewno nie po tym. Plamki z czasem znikają ale zaraz pojawiają się w innym miejscu w podanym obszarze. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.