Swędzące zmiany na skórze po kontakcie z wodą rzeczną

dzień dobry panie doktorze wpadłem wczoraj do rzeczki lewą stroną ciała,i dzisiaj mam plamy wielkości centymetra tylko na lewej stronie ciała które bardzo mnie swędzą.Co to może być?Proszę o szybką odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to jakaś reakcja alergiczna lub być może pokąsanie przez jakieś owady. Proponuję udać się do dermatologa celem badania. Tylko po obejrzeniu zmian można określać prawdopodobną przyczynę oraz zalecić odpowiednie postępowanie.